Дитяча терапія

Спектр педіатричних PD продуктів Fresenius Medical Care спеціально розроблений для задоволення потреб юних пацієнтів. Мінімальний об’єм рециркуляції і точне балансування рідини є ключовими характеристиками цих продуктів:

PD-Paed система

PD-Paed система розроблена за принципами гравітації для клінічного перитонеального діалізу у немовлят і новонароджених з вагою тіла до 10 кг. Система рекомендована для початкового лікування хронічної або гострої ниркової недостатності. Потрібний баланс рідини можливий завдяки точному вимірюванню притоку і відтоку за допомогою бюретки. Перевагами системи є мінімальний рівень рециркуляції та доведене зменшення ризику лікування завдяки запатентованим технологіям PIN та stay•safe. Завдяки PD-Paed системі, ПД терапія може використовуватись навіть в інкубаторі для новонароджених.Система дозволяє використовувати ПД-розчин bicaVera з чистим бікарбонатним буфером, що має відмінні переносимість і біосумісність.

sleep•safe

sleep•safe PD циклер для автоматизованого перитонеального діалізу, що призначений для використання на дому і в лікарнях.

Саме для дітей він має:

• Спеціальні педіатричні набори (sleep•safe Set paed)
• Низький рівень рециркуляції (лише 15 мл)
• Застосування вкрай невеликих об’ємів (лише 25 мл)

PD-NIGHT

PD-NIGHT циклер, який працює на принципі гравітації для інфузії і дренування. Ми пропонуємо спеціальний набір магістралей для дітей (PD-NIGHT Vario PLUS Paed System).
Подальші переваги:

• Низький рівень рециркуляції (лише 6,4 мл)
• Проста структура і чітко організовані набори магістралей
• Просте використання завдяки декільком елементам управління.

Педіатрична програма – частина програмного забезпечення PatientOnLine.
PatientOnLine це програмне забезпечення, яке дозволяє проводити якісне лікування хворих на перитонеальному діалізі. Воно може бути легко налаштоване під потреби юних пацієнтів. Це дозволяє встановлювати призначення та інтегровано обмежувати введення для педіатричних пацієнтів, наприклад, при невеликих обсягах. Крім того, система також працює з конкретними формулами педіатричної адекватності, наприклад відповідно площі поверхні тіла або об’єму рідини тіла. З PatientOnLine всі медичні та демографічні дані пацієнтів дитячого віку можуть бути збережені та оброблені.

Дитячі катетери

Спеціальні педіатричні катетери є частиною спектру продукції Fresenius Medical Care для перитонеального діалізу. Вони характеризуються малим діаметром і додатково обладнані регульованими манжетами.


Thank you for visiting our website www.fmc-ag.com.

For further questions please send us an e-mail:


® Fresenius Medical Care
Else-Kröner-Strasse 1
61352 Bad Homburg v.d.H.
Tel. +49 (0)6172-609-0
Germany