Фільтри діалізної рідини

Якість і чистота діалізних розчинів є надзвичайно важливим фактором у нирковозамісній терапії так як великі обсяги діалізної рідини вступають в контакт з кров'ю пацієнта під час кожної процедури.
В таких методах лікування як онлайн гемодіафільтрація, коли відбувається обмін великих об’ємів рідини, якість та чистота замінної рідини набувають ще більшого значення.

Бактеріальні ендотоксини та інші мікробні забруднення діалізної рідини можуть викликати небажані гострі реакції та вплинути на довгострокові результати лікування пацієнта. Щоб уникнути залежних від ендотоксинів ускладнень, в діалізі настійно рекомендується використання ультрачистої рідини для діалізу.

Зазвичай виробництво ультрачистої рідини для діалізу і замісних рідин базується на використанні ультрафільтрів - таких як DIASAFE plus – на шляху потоку рідини діалізних апаратів.

• DIASAFE plus – фільтр діалізної рідини виготовлений на основі мембранного волокна з Полісульфона компанії Фрезеніус. Ендотоксини та інші мікробні продукти затримуються фільтром за принципами розміру мікропор та адсорбції в ході перехресного потоку фільтрації.

• Ультрачиста рідина для діалізу - Діалізна рідина, що має більш високу ступінь чистоти з рівнем ендотоксинів нижче 0.03 IU/mL.

• Регулярне застосування ультрачистої рідини для діалізу сприяє зменшенню запалень, пов’язаних з діалізом. Крім того, це покращує контроль анемії, що робить застосування ультрачистої рідини важливим наріжним каменем кардіопротективного гемодіалізу.

Thank you for visiting our website www.fmc-ag.com.

For further questions please send us an e-mail:


® Fresenius Medical Care
Else-Kröner-Strasse 1
61352 Bad Homburg v.d.H.
Tel. +49 (0)6172-609-0
Germany