Діалізатори та Фільтри

Маючи більш ніж тридцятирічний досвід в галузі дослідження, розробки і виробництва діалізаторів, Fresenius Medical Care пропонує широкий спектр діалізаторів для задоволення специфічних вимог різних форм терапії та індивідуальних потреб кожного пацієнта.

Fresenius Polysulfone забезпечує підвищення продуктивності і безпеки гемодіалізу понад три десятиліття. Діалізатори Fresenius Polysulfone поєднують високу продуктивність та найвищу біосумісність.

Продовжуючи встановлювати стандарти для новітньої діалізної продукції, Fresenius Medical Care започаткував новий клас діалізаторів, т.з. FX-клас. Ці діалізатори поєднують новаторський дизайн корпусу з передовою мембраною для діалізу - мембрану Helixone – при виробництві якої використовуються нові процеси виготовлення мембран – Технологія Наноконтрольованого «прядіння»(NCS).

Fresenius Medical Care діалізатори та фільтри піддаються інноваційному методу стерилізації – унікальній процедурі стерилізації паром INLINE, яка забезпечує стерильність і апірогенність діалізаторів та звільняє їх від технологічних залишків, забезпечуючи при цьому відмінну біосумісність.

• Fresenius Polysulfone - діалізна мембрана на основі Полісульфону - характеризується відмінною продуктивністю, біосумісністю та бар’єрною функцією для ендотоксинів.

• Helixone – прогресивна діалізна мембрана на основі Полісульфону з покращеним профілем продуктивності, відмінною біосумісністю та високим потенціалом утримання ендотоксинів.

• NCS технологія - Спеціальна технологія, що застосовується у виробництві мембрани Helixone, для створення визначених за структурою, розміром та профілем пор внутрішньої мембрани відповідно до заданих параметрів.

• Inline парова стерилізація - спеціальний процес стерилізації, при якому обидві сторони (крові і діалізату) мембрани діалізаторів та фільтрів тривалий час обробляються парою, що гарантує безпечне і комфортне лікування.

Thank you for visiting our website www.fmc-ag.com.

For further questions please send us an e-mail:


® Fresenius Medical Care
Else-Kröner-Strasse 1
61352 Bad Homburg v.d.H.
Tel. +49 (0)6172-609-0
Germany