Навколишнє середовище

    Погляд Fresenius Medical Care на інновації для покращення життя поширюється і на щоденні зусилля щодо збереження природи та її ресурсів на благо суспільства. 

    На європейських підприємствах ми об'єднали комплексні вимоги ISO 9001:2000 системи менеджменту якості та ISO 14001 системи екологічного менеджменту в наших бізнес-процесах. Ця концепція приводить до більш пильної уваги до екологічних складових вдосконалення і економії потенціалів. Згідно цієї концепції, ми залучили першу клініку діалізу в Португалії до так званої "Комплексної Системи Управління» що базується на ISO 9001:2000 та ISO 14001. 

    Запроваджуючи "Еко-рейтинг" ми тепер можемо розглядати витрати на лікування з точки зору споживання енергії, води та утилізації відходів. У порівнянні з даними про затрати в минулі роки ми успішно знизили обсяг ресурсів на кожне лікування. Регулярний перегляд нашої політики заощадження коштів сприяє як нашим економічним та і екологічним цілям. 

    Компанія Fresenius Medical Care підтвердила свою екозберігаючу політику величезною економією на транспорті. Завдяки оптимізації контролю і управління нашою логістичною діяльностю і за рахунок прямих поставок, ми домоглися скорочення перевезень між постачальниками і нашими підприємствами. Наша система Multi Box, система, що переробляє контейнери всієї нашої компанії, була розширена і тепер включає в себе витратні матеріали, які використовуються в діалізних клініках Німеччини. Крім того, ми продовжуємо нарощувати наші екологічно чисті системи переробки упаковки, інфузійних продуктів і пластикових мішків. 

    Ми плануємо отримати екологічну сертифікацію для Fresenius Medical Care North America. Маючи це на увазі, ми будемо постійно активізувати наші програми з мінімізації відходів для твердих, медичних та небезпечних відходів. Це буде досягатися шляхом спостереження за всією утилізацією медичних відходів в наших клініках діалізу на щоквартальній основі. Ці спостереження фокусуються на збиранні медичних відходів, їх правильному розділенню та утилізації. Було розпочато програму переробки для картону, пластику і металевих відходів, що збираються на наших виробничих об'єктах в Північній Америці. Ми очікуємо від наших постачальників виконання певних екологічних вимог і уникнення будь-якого несприятливого екологічного впливу на суспільство.

Випробуваня на тваринах


Загальною стратегією Fresenius Medical Care є уникнення, наскільки це можливо, випробувань на тваринах, шукаючи методи щоб замінити ці випробування на інші.
Існують спори про використання тваринних моделей в медичних дослідженнях та розробках. Сучасні знання підтверджують, що досить багато даних досліджень на тваринах не можуть бути автоматично «перенесені» на людину. Тим не менше, випробування на тваринах є стандартною процедурою для оцінки інноваційних препаратів та медичного обладнання. За законодавством, вони необхідні для отримання дозволу для загального застосування практично у всіх країнах світу.

Також існує сучасна практика в академічній нефрології щодо перевірки теорій для нової та інноваційної терапії шляхом випробування на тваринах. Fresenius Medical Care в даний час використовує тваринні моделі для санкціонованих цілей, наскільки це дозволено законом. Ці роботи виконуються виключно незалежними партнерами з наукових досліджень в затверджених лабораторіях по дослідженню над тваринами і здебільшого схвалені "Етичним комітетом з випробувань на тваринах". Fresenius Medical Care не проводить власних випробувань на тваринах.

Thank you for visiting our website www.fmc-ag.com.

For further questions please send us an e-mail:


® Fresenius Medical Care
Else-Kröner-Strasse 1
61352 Bad Homburg v.d.H.
Tel. +49 (0)6172-609-0
Germany