Дослідження і Розвиток

Дослідження, Технологія, Досвід - основна комбінація розвитку Компанії


    Вдосконалення - запорука успіху.

    Компанія постійно покращує не тільки технічні характеристики устаткування і якість витратних матеріалів, але і сервіс, послуги з навчання медичного персоналу та інформаційну підтримку споживачів.

    Фрезеніус Медикал Кер є високоінноваційною компанією і прагне безперервно розвивати та удосконалювати діалізні методи лікування та діалізну продукцію, що є невід'ємною частиною стратегії зростання. 

    Наша основна мета - це поліпшення якості життя пацієнтів шляхом впровадження передових досягнень в терапії та технології. 

    Новації як результат досліджень та розробок – це ключ до шляху вперед. У комбінації із спеціалізованою терапією, яка розглядає індивідуальні потреби окремого пацієнта, ми хочемо і надалі оптимізувати методи лікування діалізом. 

    Перш, ніж почати розробку будь-якої нової продукції, ми запитуємо: Що ми можемо зробити краще? В процесі розвитку наші команди R&D грунтуються на нашому багаторічному досвіді в діалізі, і знаходяться в тісному контакті з відомими міжнародними експертами в області гемодіалізу і перитонеального діалізу. 

    Науково-дослідницька робота Фрезеніус Медикал Кер має переваги завдяки принципу своєї побудови як вертикально інтегрованої компанії. Той факт, що ми пропонуємо і лікування діалізом і продукцію для діалізу, особливо сприятливий для розвитку нової продукції. Ми маємо можливість отримувати користь з щоденного практичного досвіду, зібраного в процесі надання лікування більш ніж 195 000 пацієнтів діалізу у всьому світі - через тісний контакт з лікарями, медсестрами і пацієнтами; ми знаємо точно, чого чекати від нашої продукції і методів лікування. 

    Інноваційність Фрезеніус Медікал Кер відображається в кількості патентів і заявок на патент, на які ми маємо права. Сьогодні Компанії належать права приблизно на 1 900 патентів у 300 патентних закладах. 

    Понад 350 штатних співробітників Фрезеніус Медикал Кер працюють в R&D у цілому світі. Витрати R&D щорічно складають понад $70 мільйонів. Приблизно дві третини активів наших R&D розташовано в Німеччині і одна третина в Північній Америці.

Related Links


  • Dialysis Products
  • Renal Research Institute

Thank you for visiting our website www.fmc-ag.com.

For further questions please send us an e-mail:


® Fresenius Medical Care
Else-Kröner-Strasse 1
61352 Bad Homburg v.d.H.
Tel. +49 (0)6172-609-0
Germany