Економічна ефективність


HighVolumeHDF - найсучасніша та економічно-ефективна.

Ця методика не тільки знижує загальну вартість лікування, що робить привабливими HighVolumeHDF® з апаратами 5008 CorDiax, але й екологічність, пов'язана з фінансовими заощадженнями, завдяки ефективності використання ресурсів.

 Найкраще використання ресурсів з продуктовою лінійкою CorDiax

Інноваційні властивості продукції CorDiax дозволили оптимізувати щоденні робочі процеси медичного персоналу, забезпечили високий та стійкий рівень безпеки пацієнтів. Результатом є проста інтеграція HighVolumeHDF® в щоденній роботі.

Підготовка стерильного, апірогенного субституату (рідини заміщення) для HighVolumeHDF® заснована на двоступінчастому фільтраційному процесі.- Жодних додаткових витрат на додатковий одноразовий фільтр.
- Немає необхідності в готових розчинах для промивання або мішках для заповнення чи реінфузії.

Функція AutoFlow автоматично регулює рівень потоку діалізата. Це створює значну економію води, стічних вод, концентратів і енергії, що в результаті веде до значного скорочення витрат.

HighVolumeHDF® - знижує загальні витрати на лікування
Схема економії.Основні чинники витрат на лікування діалізом, пов'язані, на додаток до прямих витрат самої процедури, із госпіталізацєю та використанням еритропоетинів (EPO) і фосфат-біндерів. В економічно жорсткому середовищі мають бути розглянуті всі можливості для зменшення загальної вартості лікування.

- Високий рівень госпіталізації не тільки впливає на якість життя пацієнтів, але є найдорожчим видом медичної допомоги в будь-якій системі охорони здоров'я. HighVolumeHDF® має суттєвий потенціал для зменшення рівня госпіталізацій. (3)

- Показано, що із застосуванням ГДФ кількість EPO (1) і фосфат-біндерів (2), що вводяться діалізним хворим, зменшується.

Таким чином, більш висока якість терапії може бути надана при нижчому навантаженості препаратами та нижчій вартості ліків.

Посилання.
1 Ok E., et al., Nephrol Dial Transplant (2013); 28: 192-202.
2 Pedrini, LA. et al., Nephrol Dial Transplant (2011); 26: 2617-2624.
3 Maduell F. et al., J Am Soc Nephrol (2013); 24: 487-497.

Thank you for visiting our website www.fmc-ag.com.

For further questions please send us an e-mail:


® Fresenius Medical Care
Else-Kröner-Strasse 1
61352 Bad Homburg v.d.H.
Tel. +49 (0)6172-609-0
Germany