Компанія «Fresenius Medical Care Deutschland GmbH» взяла участь в XIX Міжнародній виставці «Охорона здоров’я 2010»

October 18, 2010

Компанія «Fresenius Medical Care Deutschland GmbH» взяла участь в XIX Міжнародній виставці «Охорона здоров’я 2010», яка відбулась у Міжнародному виставковому центрі з 12 по 15 жовтня 2010р.

В рамках загального виставочного павільйону виробників Німеччини компанія Фрезеніус надала можливість ознайомитись на своєму стенді із повним діапазоном продукції для гемодіалізу, перитонеального діалізу та сепарації крові.

На стенді «Fresenius Medical Care Deutschland GmbH» вперше в Україні було продемонстровано апарат для гемодіалізу/гемодіафільтрації, модель 5008, яку було визнано найкращим інноваційним продуктом усієї німецької промисловості. З жовтня 2010 року цей апарат став доступним і для вітчизняних відділень гемодіалізу – модель 5008 внесено до реєстру МОЗ України.

Апарат забезпечує автоматизований контроль ефективності діалізу без залучення додаткових засобів (монітор кліренса, температурний монітор та ін.) і пропонує сучасний метод гемодіалізного лікування (ONLINE гемодіафільтрацію) в якості стандарту.

Thank you for visiting our website www.fmc-ag.com.

For further questions please send us an e-mail:


® Fresenius Medical Care
Else-Kröner-Strasse 1
61352 Bad Homburg v.d.H.
Tel. +49 (0)6172-609-0
Germany