15 жовтня 2010р. у Чернігові відкрито центр гемодіалізу «Фрезеніус»

October 15, 2010

15 жовтня 2010 року у Чернігові, за підтримки Міністерства охорони здоров’я та Чернігівської обласної державної адміністрації, відкрито центр гемодіалізу «Фрезеніус», де проходитимуть лікування пацієнти з хронічною хворобою нирок. Ця подія є визначною не лише для регіону, але й для всієї України, оскільки вона ознаменувала поступальний рух на шляху реформування медичної галузі.

На урочистому відкритті центру гемодіа¬лізу «Фрезеніус» були присутні: Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ганс Юрген Гаймзьот, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віктор Тканко, міський голова Чернігова Олександр Соколов, виконавчий віце-президент «Фрезеніус Медикал Кер» Домінік Венер, Директор «Фрезеніус Медикал Кер Україна» Володимир Миколайович Подворний та інші.

Чернігів став другим містом нашої країни, у якому функціонує центр гемодіалізу, побудований «Фрезеніус Медикал Кер» (нагадаємо, що в 2009 р. був відкритий аналогічний центр у Черкасах).

Центр гемодіалізу «Фрезеніус» у Чернігові було збудовано за 5 міс. Планова кількість діалізних місць — 45. Це дозволить проводити лікування 255 пацієнтів. Звернувшись у центр гемодіалізу «Фрезеніус», хворий зможе отримати весь комплекс процедур: обстеження, підготовку до гемодіалізу, процедуру гемодіалізу, подальший супровід.

Thank you for visiting our website www.fmc-ag.com.

For further questions please send us an e-mail:


® Fresenius Medical Care
Else-Kröner-Strasse 1
61352 Bad Homburg v.d.H.
Tel. +49 (0)6172-609-0
Germany