30 серпня 2010 року в Німеччині відбулась зустріч Президента України Віктора Януковича із представниками ділових кіл Німеччини, в якій приймав участь Виконавчий Віце-президент компанії Фрезеніус Медикал Кер Домінік Венер.

August 31, 2010

30 серпня 2010 року в Німеччині відбулась зустріч Президента України Віктора Януковича із представниками ділових кіл Німеччини, в якій приймав участь Виконавчий Віце-президент компанії Фрезеніус Медикал Кер Домінік Венер.

Президент звернув увагу, що зараз в кожному регіоні України йде напрацювання програм регіонального розвитку, що орієнтовані на створення сприятливого інвестиційного клімату, розвиток сучасних конкурентних виробництв, участь регіонів у транснаціональних програмах. В першу чергу, мова йде про залучення інвестицій, пов’язаних з освоєнням нових технологій та створенням нових виробництв.

 В зв'язку з цим надзвичайно актуальною є пропозиція компанії Фрезеніус Медикал Кер по інвестуванню, на першому етапі, 30 - 35 мільйонів євро у систему охорони здоров'я України для створення 10 нових центрів для гемодіалізу.

Відеоматеріали з зустрічі:

http://www.president.gov.ua/news/17967.html

Thank you for visiting our website www.fmc-ag.com.

For further questions please send us an e-mail:


® Fresenius Medical Care
Else-Kröner-Strasse 1
61352 Bad Homburg v.d.H.
Tel. +49 (0)6172-609-0
Germany