Історія перитонеального діалізу

Перитонеальний діаліз - від витоків і до сьогодення

Коли симптоми уремії починають з'являютися в організмі, це є ознакою того, що нирки не функціонують належним чином або припинили фільтрацію токсинів з крові. Слова "уремія" грецького походження – і це показує, що усвідомлення цієї хвороби має значно старше коріння, ніж наша здатність ефективно лікувати людей від цієї хвороби, загрозливої для життя. Тільки протягом останніх ста років медичних досліджень вдалося закласти фундамент для заміни функції нирок шляхом діалізу.
По суті, є два типи діалізу: гемодіаліз, який є кращим для лікування 90% всіх діалізних хворих, і перитонеальний діаліз. Вище ми докладно повідомили про гемодіаліз, процедуру при якій фільтруються токсини з крові пацієнтів з нирковою недостатністю за допомогою екстракорпоральної процедури або процедури поза тілом. Додатковий пристрій DIALYSIS COMPACT охоплює область перитонеального діалізу. Це лікування домашнього методом діалізу використовує очеревину як діалізну мембрану.

Перший прогрес в лікуванні цього типу було зроблено в 1920, але було потрібно зробити ряд подальших відкриттів в наступні десятиліття, щоб зробити перитонеальний діаліз доступним для більшої кількості пацієнтів із захворюваннями нирок. Ці успіхи були досягнуті завдяки відданим лікарям і вченим, чиї зусилля і відкриття призвели до постійного покращення можливостей лікування.

На наступних сторінках, ми пропонуємо введення в захоплюючу історію перитонеального діалізу і відкриттів, які, до сьогодення, допомагають забезпечити більш довге і щасливе життя для більш ніж 160 000 пацієнтів перитонеального діалізу у всьому світі.

Thank you for visiting our website www.fmc-ag.com.

For further questions please send us an e-mail:


® Fresenius Medical Care
Else-Kröner-Strasse 1
61352 Bad Homburg v.d.H.
Tel. +49 (0)6172-609-0
Germany