Immunosorba & Globaffin

Іммуноадсорбція з Immunosorba.

Високоефективне видалення антитіл при захворюваннях з порушенням імунної відповіді.

Антитіла це білки, так звані імуноглобуліни, які імунна система виробляє, зазвичай, як захисну реакцію на інфекцію або сторонні речовини. Іноді, однак, імунна відповідь сама стає проблемою: наприклад, в аутоімунних захворюваннях, які зазвичай є результатом надмірної реакції імунної системи проти власних тканини. Ось так звані аутоантитіла що з'являються внаслідок захворювання, можуть бути спрямовані проти різних власних тканин. Терапія з Immunosorba це альтернативне лікування або доповнення до звичайної терапії певних аутоімунних захворювань. Вона призначена для швидкого і ефективного видалення відповідних антитіл.


Принцип терапії Immunosorba.

Для видалення антитіл, які беруть участь у перебігу захворювання, з крові пацієнта, спочатку апарат розділяє кров на клітини крові і плазму крові. Наступним етапом плазму, що містить антитіла, поперемінно пропускають через одну з двох колонок Immunosorba. Колонки містять спеціальний білок (протеїн А), який «зв’язує» антитіла. Коли перша колонка адсорбує антитіла, друга промивається (регенерується), щоб стати знову доступною для подальшого циклу адсорбції. Після видалення антитіл плазма знову змішується з клітинами крові і повертається до хворого.

Лікування зазвичай триває від трьох до п'яти годин. Частота лікування залежить від конкретної хвороби і, відповідно, ступені її важкості.

Захворювання, що в даний час лікується терапією Immunosorba:

• Системний червоний вовчак (СЧВ), хронічні запальні аутоімунні хвороби, що діють на весь організм; при цьому часто уражені суглоби, шкіра, нирки, нервова система, а також інші органи людського тіла,
• Форми ділятивної кардіоміопатії (ДКМ), патогенного розширення лівого шлуночка, при якому порушення імунної реакції відіграє певну роль.
• Pemphigus висипи, дуже серйозні аутоімунні захворювання шкіри і слизових оболонок, що ведуть до утворення пухирців
• Ряд інших захворювань, при яких антитіла відіграють велику роль.

Антитіла можуть також відігравати важливу роль у реакції відторгнення пересаджених органів. У цій області терапії Immunosorba успішно застосовується для лікування гострої гуморальної реакції відторгнення після трансплантації нирки.

Thank you for visiting our website www.fmc-ag.com.

For further questions please send us an e-mail:


® Fresenius Medical Care
Else-Kröner-Strasse 1
61352 Bad Homburg v.d.H.
Tel. +49 (0)6172-609-0
Germany