DALI

DALI видаляє холестерин з крові.

Система DALI (DALI = пряма адсорбція ліпопротеїдів / Direct Adsorption of Lipoproteins) була розроблена дослідниками компанії Fresenius Medical Care для пацієнтів зі спадковими розладами жирового обміну. Це перша технологія, здатна видалити LDL холестерин з цільної крові без попереднього розділення крові на клітини крові і плазму крові. Система DALI проста в експлуатації і працює безпечно і надійно.
Люди, що мають спадкові розлади ліпідного обміну, відомі ще як сімейна гіперхолестеринемія, часто не в змозі знизити свої високі рівні холестерину LDL в достатній мірі тільки завдяки дієті і лікам. Ці пацієнти часто страждають від атеросклерозу у молодому віці і мають високий ризик смерті від коронарної хвороби серця. Під час лікування кров з вени на руці пацієнта поступає через магістралі в адсорбер DALI, який є «серцем» системи.

Зниження рівня холестерину.

Адсорбер DALI складається з пластикового корпусу, що заповнений крихітними пористими гранулами. Як велика губка ці гранули екстрагують LDL холестерин з крові. Очищена кров повертається пацієнту через магістраль у вену іншої руки.
Машина постійно контролює потік крові поза організмом шляхом перекачування крові, контролює швидкість потоку крові та запобігає попаданню повітря в кровотік. Приблизно через одну – дві години лікування рівень холестерину LDL у крові може знизитися більш ніж на 60%. Процедура добре переноситься пацієнтами, яким необхідне лікування в середньому один раз на тиждень.

Thank you for visiting our website www.fmc-ag.com.

For further questions please send us an e-mail:


® Fresenius Medical Care
Else-Kröner-Strasse 1
61352 Bad Homburg v.d.H.
Tel. +49 (0)6172-609-0
Germany